Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0
PREČU ATGRIEŠANA vai MAIŅA (uz citu preci)
!!!! NEATGRIEŽAM PRECES NEPAZIŅOJOT MAN PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!!!!!
!!!!! JA PRECES TIKS ATGRIEZTAS - BEZ IEPRIEKŠĒJA BRĪDINĀJUMA ( NEBŪS UZRAKSTĪTS E-PASTS PAR TO KA VĒLATIES PRECI ATGRIEZT) - PRECES NO PAKOMĀTIEM NETIKS IZŅEMTAS UN PĒC IZŅEMŠANAS TERMIŅA BEIGĀM TIKS ATGRIEZTAS SŪTĪTĀJAM + OMNIVA PIESŪTĪS RĒĶINU PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!!!

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci .

PRECEI JĀBŪT AR BIRCIŅU UN SAVĀ IEPAKOJUMĀ (ja tāds ir) BEZ NĒSĀŠANAS PAZĪMĒM -PRETĒJĀ GADĪJUMĀ PRECES ATGRIEŠANA VAI MAIŅA NAV IESPĒJAMA ) : !!!! Baltas bikses vai baltus džinsus ( nemainām / atgriešana nav iespējama ) !!!!!

Atmaksa par atgriezto preci tiek ieskaitīta jūs norādītajā bankas kontā 1-3 darba dienu laikā no saņemšanas dienas : ATMAKSA IR TIKAI PAR PASŪTĪTO PRECI : PIEGĀDES IZDEVUMI ATMAKSĀTI NETIEK !!!   :LATVIJAS PASTA vai OMNIVAS izdevumus par atpakaļ sūtīšanu   sedz pircējs!!! Ja mainām preces uz citu izmēru vai kādu citu preci - tad jārēķinās + arī Omnivas/Latvijas pasta piegādes izmaksām. Izņēmumi tajā gadījumā ja prece ir  bojāta vai gadījies ražotāja brāķis   (tad atbildību par to uzņemas veikals )  un jūs preci sūtiet atpakaļ ,tad saņemiet arī atmaksu ne tikai par pašu preci ,bet arī +  sūtīšanas izdevumus.


Ja ir sūtījums sūtīts ar bezmaksas piegādi ,kas tiek nodrošināta pirkumiem virs 50.00 €  (bezmaksas piegādes nepiedāvājas ATLAIŽU LAIKĀ) Ja tiek atgriezta  puse vai visas no pasūtītajām precēm, www.sancita.lv  patur tiesības ieturēt izmaksas par Latvijas  pasta vai Omnivas piegādes izdevumiem .