Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0
PREČU ATGRIEŠANA vai MAIŅA (uz citu preci)
!!! MĪĻĀS KLIENTES  : NEATGRIEŽAM LŪDZU PRECES NEPAZIŅOJOT MAN PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!
!!!!! JA PRECES TOMĒR TIKS ATGRIEZTAS - BEZ IEPRIEKŠĒJA BRĪDINĀJUMA ( NEBŪS UZRAKSTĪTS E-PASTS PAR TO KA VĒLATIES PRECES ATGRIEZT ) - PRECES NO PAKOMĀTIEM IZŅEMTAS NETIKS..... PĒC IZŅEMŠANAS TERMIŅA BEIGĀM TĀS TIKS  ATGRIEZTAS SŪTĪTĀJAM + OMNIVA PIESŪTĪS JUMS RĒĶINU PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!!!  BŪSIM SAPROTOŠI UN CIENĪSIM VIENS OTRU :)
PRECES TOŅI VAR MAZLIET ATŠĶIRTIES NO BILDĒS REDZAMĀ - KATRĀ IERĪCĒ IR SAVI UZSTĀDĪJUMI KUROS krāsu TOŅI VAR IZSKATĪTIES MAZLIET SAVĀDĀK

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci .
Sūtot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai un ar oriģinālajām birkām. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām, bez tabakas, parfīma vai citām smaržām, bez traipiem.


JA VĒLATIES ATGRIEZT PRECI UZRAKSTAM UZ E-PASTU SANCITASAN@INBOX.LV -  INFO PAR TO KĀ ATGRIEZT PRECI - SEKOS SARAKSTĒ !  Zeķes,zeķubikses un veļu atpakaļ nepieņemam - kā arī  Baltas bikses vai baltus džinsus ( nemainām / atgriešana nav iespējama ) !!!

Atmaksa par atgriezto preci tiek ieskaitīta jūs bankas kontā no kura tika veikts maksājums 1-3 darba dienu laikā no saņemšanas dienas : ATMAKSA IR TIKAI PAR PASŪTĪTO PRECI : PIEGĀDES IZDEVUMI ATMAKSĀTI NETIEK !!!   :LATVIJAS PASTA vai OMNIVAS izdevumus par atpakaļ sūtīšanu  : sedz pircējs!!! Ja mainām preces uz citu izmēru vai kādu citu preci - tad jārēķinās +  Omnivas/Latvijas pasta piegādes izmaksām. Izņēmumi !!! tajā gadījumā ja prece ir  bojāta vai gadījies ražotāja brāķis   (tad atbildību par to uzņemsies veikals) ~  preci sūtot atpakaļ  saņemiet atmaksu ne tikai par pašu preci ,bet arī atmaksāsim sūtīšanas izdevumus


!!!! Ja sūtījums jums ir nosūtīts ar bezmaksas piegādi ,kas tiek nodrošināta pirkumiem virs 55.00 € (Omniva)  un 65.00 € ( Latvijas pasts)  (bezmaksas piegādes nepiedāvājas ATLAIŽU LAIKĀ) Ja tiek atgriezta  puse vai visas no pasūtītajām precēm, www.sancita.lv  patur tiesības ieturēt izmaksas par Latvijas  pasta vai Omnivas piegādes izdevumiem .